XML BAYİLİK / XML ENTEGRASYON

Tıklım.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. Stok bilgileri anlık olarak değişiklik gösterebildiği için XML alan tarafından gün içinde güncellemelerin yapılması gerekmektedir.

Neden TIKLIM E-Bayilik?

Ürün Çekimleri

Tıklım.com olarak ürün fotoğraflarının kalitesine çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki e-ticaret sektöründe ürün fotoğraflarının kalitesi satışı etkileyen en önemli unsurlardan biri ve bu doğrultuda standartlarımızı bozmadan sürekli daha kaliteli görseller için çalışıyoruz.

Hızlı Kargo ve Sistemli Depo

Gün içerisinde oluşturulan siparişler aynı gün tarafınıza kargolanacaktır. Siparişlerin hızlı bir şekilde tarafınıza ulaşması ve müşterinize en kısa sürede gönderimini yapabilmeniz için, XML bayilerine özel sipariş ekibimiz bulunmaktadır. Tek bir noktadan yönetilen stoklarda eksik veya tedarik edilememe durumu yaşanmamaktadır.

İyi Fiyat

Şişirme fiyatlar ile satışı imkansız hale gelen bir ürün gamı sunan tedarikçilerden değiliz. Üretici kimliğimiz nedeni ile, satışa sunduğumuz tüm ürünlerde uygun fiyat politikası yürütüyoruz. Bu sayede aldığınız iskontoya ek olarak, satış fiyatları üzerine ekleme yaparak kar marjınızı artırabilirsiniz. Bayilerimizin karlılığının ve satış adetlerinin yükselmesini önemsiyoruz. Önceliğimiz sürdürülebilir bir ortaklık yapısı sağlamak.

Dinamik Stok ve Emsalsiz Koleksiyon

Giyim sektöründe, İstanbul Merter’deki toptan satış noktamızın verdiği avantajla en çok satan ürünler herkesten önce bizde listeleniyor. Kendi üretimimiz haricinde, popüler olan modelleri en iyi koşullarda fason tedarikçilerden alıp hızlı bir şekilde sitemize ekliyoruz. Bayilerimizin önerilerini dikkate alıyor satacaklarına inandıkları ürün tavsiyelerini üretim bandımıza alıyor ve satışa sunuyoruz.

Güncel Modeller

Sezon başında modelleri belirleyip tüm sezon aynı ürünleri satmanızı beklemiyoruz. Sitemize en az 15 günde bir ve genellikle haftalık olarak yeni ürünler ekliyoruz. Satış grafiği iyi olan koleksiyonları tüm sezon üretip devamlı olarak satışta tutuyoruz.

Koşulsuz İade ve Değişim

15 gün koşulsuz şartsız, iade ve değişim hakkı veriyoruz. Profesyonel kalite kontrol ekibimiz tarafından tespit edilen ayıplı mallarda iade kargo bedeli firmamıza aittir.

 

SÜREÇ

  • XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.
  • XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır.
  • Sözleşme ve XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 2  işgünü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.
  • Yaşanabilecek teknik aksaklık-uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları lafaba.com sorumluluğunda değildir.
  • XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.
  • Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, lafaba.com üzerinden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak, üyeliğinize tanımlı komisyonlu fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz.
  • lafaba.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.
  • XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.
  • lafaba.com üzerinden oluşturulan siparişlerin kargolama süresi 1-2 iş günüdür. Ürünlerle ilgili yaşanan sorunlarda tarafınıza bilgi verilecektir.

 

  • Başvuru yapmak için lütfen info@tıklım.com  adresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atmanız veya aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp 48 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.